Jesteś tu > Baseny termlane > Aquapark Zakopane

Aquapark Zakopane
Na skróty
Aquapark Zakopane - Baseny Termalne Zakopane

Basen, Białka Tarzańska, Gdy pada

Aquapark w Zakopanem oferuje swoim gościom liczne atrakcje. Dla fanów pływania przygotowano dwa baseny rekreacyjno-pływackie:wewnętrzny powierzchni 384,5m2 i długości 25 m z wodą o temperaturze 28,5 oC z trzema torami pływackimi (które można wynając po wcześniejszej rezerwacji) oraz z biczami wodnymi w części rekreacyjnej, basen ma głębokośc 13-150 cm; basen zewnętrzny o powierzchni 390,8 m2 i temperaturze wody 28,5 oC. Z basenu zewnętrznego położonego na tarasie rozciąga się widok na Tatry Zachodnie i Giewont. Położony wewnątrz budynku basen rekreacyjny stanowi idealne miejsce wypoczyku dla całych rodzin - wyposażony jest w liczne urządzenie do hydromasażu: bicze wodne, kaskady oraz leżanki podwodne.

Aquapark Zakopane - Baseny i atrakcje

Jedną z atrakcji Aquaparku, która ucieszy zwłaszcza młodszych jego gości są rurowe zjeżdżalnie wodne - czerwona (106m długości, wysokości 12m, prędkośc max 26 km/h) oraz zielona (166,5mdługości, 16,7m wysokości, a prędkość max to 26km/h). Oprócz nich na terenie aquaprku umiesczono również 3 mniejsze zjeżdżalnie. Dla najmlodszych niewątpliwą atrakcją będzie brodzik o temperaturze wody 33 stopni.
Na terenie Aquaparku Zakopane - dostepne sa również liczne sauny, restauracja, sklep z artykułami pływackimi oraz punkt bankowy BOŚ S.A., a także największa w Zakopanem kręgielnia.
Aquapark Zakopane - Kontakt i Dojazd

Na pierwszym rondzie im. dr Chramca, skręcamy drugim zjazdem, w stronę dworca PKP i PKS, na kolejnym rondzie, również skręcamy w drugi zjazd, po około 200m dotarliśmy do celu. Aquapark mieści sie po lewej stronie i nie sposób go nie zauważyć.

  

Dunajecki Dworek


noclegi, Biały Dunajec, Noclegi Biały Dunajec, noclegi dla grup

Zapraszamy do Dunajeckiego Dworku, czekają na Was 2,3 i 4 osobowe pokoje w sumie 60 miejsc noclegowych, każdy z pokoi wyposażony jest we własną łazienkę. Do Waszej dyspozycji oddajemy przestronną jadalnię oraz strefę wypoczynku z telewizorem, stołem do bilarda oraz piłkarzykami. Na naszych najmłodszych Gości czeka nowoczesny i bezpieczny plac zabaw oraz boisko sportowe.Zobacz również
Terma Białka

Basen, Białka Tatrzańska, Gdy pada, Dla dzieci

Terma Białka to nowo powstały obiekt położony w sercu Białki Tatrzańskiej. Położony w atrakcyjnym rejonie Podhala kompleks obejmuje baseny termalne, funkcje aquaparkowe, saunarium oraz Instytut Wellness & SPA. Unikatowe, zaawansowane technologicznie rozwiązania gwarantują użytkownikom wysoki komfort, wartościowy wypoczynek oraz możliwość aktywnej rozrywki....więcej o Terma Białka