Tu jesteś -> Baseny Termlane -> Termy Podhalańskie


Termy Podhalańskie - Baseny Termalne SzaflaryKompleks basenów termalnych Termy Podhalańskie w Szaflarach to jedna z najczęściej odwiedzanych atrakcji turystycznych Podhala. Położone na granicy Białego Dunajca i Szaflar, doskonale widoczne z Zakopianki przyciągają, widocznym z daleka kłębami pary jak się z nich wydobywa. Same baseny dzięki rosnącej popularności tej formy wypoczynku w Polsce, dla wielu grup zorganizowanych stają się doskonałym uzupełnieniem dla szkoleń i wyjazdów integracyjnych, ciesząc się również dużą popularnością wśród turystów indywidualnych.


Termy Podhalańskie - Baseny i atrakcjeKompleks składa się z zarówno z basenów wewnętrznych jak i zewnętrznych, wypełnionych woda pochodzącą z odwiertu głębinowego, której temperatura w basenach utrzymywana jest w zakresie 30-38 stopni Celsjusza. Na powierzchni 970 m2 ulokowano:

• Basen wewnętrzny z trzy torową zjeżdżalnią rodzinną;

• Basen wewnętrzny wielofunkcyjny ;

• Basen zewnętrzny „wypływowy;

• Basen zewnętrzny rekreacyjny z rwącą rzeką.

Ofertę dodatkowo uzupełniają urządzenia do hydromasażu, takie jak:

• bicze wodne,

• ławki do masażu wodnego,

• leżanki i ławki do masażu powietrznego,

• jeżyki i gejzery wodne oraz urządzenia do masażu karku, części barkowej wąskim i szerokim strumieniem wody.


Termy Podhalańskie - Właściwości WodyDziałanie urządzeń do hydromasażu dodatkowo potęgowane jest zdrowotnymi właściwościami tutejszej wody, której kojące działanie na układ mięśniowy oraz nerwowy potwierdzone zostało badaniami. Może zatem być ona używana w balneologii.


Termy Podhalańskie - Kontakt i DojazdDo basenów łatwo trafić, a to dzięki charakterystycznym głębom pary wydobywającym się z nich, obiekt położony jest kilka dziesiąt metrów od głównej drogi łączącej Nowy Targ z Zakopanem. Dla gości przygotowano liczne miejsca parkingowe.
Współrzędne GPS term: 49.39468, 20.020866

Termy Podhalańskie
KURORT Sp. z o.o.
ul. Osiedle Nowe nr 20
34 - 424 Szaflary
Telefony:
721 100 800 - INFOLINIA,
www.termyszaflary.com

Godziny otwarcia 8:00 - 22:00
CENNIK BASENÓW
Kontakt
Termy Podhalańskie


Infolinia:

721 100 800


Strona www:
www.termyszaflary.com
Cennik Termy Podhalańskie
Nocelgi w pobliżu Termy Podhalańskie

Galeria Zdjęć
Termy Szaflary