Tu jesteś -> Baseny Termlane -> Aquapark Zakopane


Aquapark Zakopane - Baseny Termalne ZakopaneAquapark w Zakopanem oferuje swoim gościom liczne atrakcje. Dla fanów pływania przygotowano dwa baseny rekreacyjno-pływackie:wewnętrzny powierzchni 384,5m2 i długości 25 m z wodą o temperaturze 28,5 oC z trzema torami pływackimi (które można wynając po wcześniejszej rezerwacji) oraz z biczami wodnymi w części rekreacyjnej, basen ma głębokośc 13-150 cm; basen zewnętrzny o powierzchni 390,8 m2 i temperaturze wody 28,5 oC. Z basenu zewnętrznego położonego na tarasie rozciąga się widok na Tatry Zachodnie i Giewont. Położony wewnątrz budynku basen rekreacyjny stanowi idealne miejsce wypoczyku dla całych rodzin - wyposażony jest w liczne urządzenie do hydromasażu: bicze wodne, kaskady oraz leżanki podwodne.


Aquapark Zakopane - Baseny i atrakcjeJedną z atrakcji Aquaparku, która ucieszy zwłaszcza młodszych jego gości są rurowe zjeżdżalnie wodne - czerwona (106m długości, wysokości 12m, prędkośc max 26 km/h) oraz zielona (166,5mdługości, 16,7m wysokości, a prędkość max to 26km/h). Oprócz nich na terenie aquaprku umiesczono również 3 mniejsze zjeżdżalnie. Dla najmlodszych niewątpliwą atrakcją będzie brodzik o temperaturze wody 33 stopni.
Na terenie Aquaparku Zakopane - dostepne sa również liczne sauny, restauracja, sklep z artykułami pływackimi oraz punkt bankowy BOŚ S.A., a także największa w Zakopanem kręgielnia.

Aquapark Zakopane - Kontakt i DojazdNa pierwszym rondzie im. dr Chramca, skręcamy drugim zjazdem, w stronę dworca PKP i PKS, na kolejnym rondzie, również skręcamy w drugi zjazd, po około 200m dotarliśmy do celu. Aquapark mieści sie po lewej stronie i nie sposób go nie zauważyć.Aquapark Zakopane
ul. Jagielońska 31
34-500 Zakopane
tel. 18 20 25 815

www.aquapark.zakopane.pl

Czynne codziennie:8.00-22.00
basen zewnętrzny oraz atrakcje od 10.00
CENNIK BASENÓW
Kontakt
Aquapark Zakopane


Kontakt:

tel. 18 20 25 815


Strona www:
www.aquapark.zakopane.pl
Cennik Aquapark Zakopane
Noclegi w pobliżu Aquapark Zakopane

Galeria Zdjęć
Aquapark Zakopane