Jesteś tu > Baseny termalne

Baseny Termalne Zakopane i okolice




Termy Szaflary

Basen, Biały Dunajec, Gdy pada, Dla dzieci

Kompleks basenów termalnych Termy Podhalańskie w Szaflarach to jedna z najczęściej odwiedzanych atrakcji turystycznych Podhala. Położone na granicy Białego Dunajca i Szaflar, doskonale widoczne z Zakopianki przyciągają, widocznym z daleka kłębami pary jak się z nich wydobywa. Obecnie Termy Szaflary to nie tylko baseny termalne, ale również Saunarium oraz Centrum SPA.



...więcej o Termach Szaflary


Terma Białka

Basen, Białka Tatrzańska, Gdy pada, Dla dzieci

Terma Białka to nowo powstały obiekt położony w sercu Białki Tatrzańskiej. Położony w atrakcyjnym rejonie Podhala kompleks obejmuje baseny termalne, funkcje aquaparkowe, saunarium oraz Instytut Wellness & SPA. Unikatowe, zaawansowane technologicznie rozwiązania gwarantują użytkownikom wysoki komfort, wartościowy wypoczynek oraz możliwość aktywnej rozrywki.



...więcej o Terma Białka


Baseny termlane i aquaparki

Baseny Termalne i Aquaparki na terenie Podhala.
W ostatnich latach na terenie Podhala nastąpił gwałtowny rozwój aquaparków i basenów termalnych. Do dyspozycji gości odwiedzających Tatry oddano Aquapark w Zakopanem, Termy Podhalańskie na granicy Szaflar i Białego Dunajca oraz Termę Bukowina w Bukowinie Tatrzańskiej, a także baseny termalne na Polanie Szymaszkowej w Zakopanem. Już wkrótce ofertę basenów termalnych na Podhalu wzbogaci Terma Bania w Białce Tatrzańskiej. Wszystkie obiekty oferują ogrzewaną geotermalnie wodę o właściwościach leczniczych oraz liczne atrakcje zarówno dla dzieci jaki i dla dorosłych. Stanowią one doskonałą alternatywę dla górskich wycieczek i są nie zastąpione podczas deszczowej pogody. Zapraszamy do zapoznania się z ich ofertą. Na podstronie każdego z basenów znajdą Państwo cenniki biletów, opis atrakcji przygotowanych dla gości oraz galerię zdjęć, a także dane teleadresowe i mapę z dojazdem.



Termy Gorący Potok

Basen, Szaflary, Biały Dunajec

Termy Gorący Potok to najnowszy obiekt tego typu na Podhalu, oddany do użytku wiosną 2015 roku. Na gości czeka kilkanaście basenów z siarkową wodą termalną o temperaturze 32°C-39°C, która według zapewnień term, posiada niezwykłe właściwości zdrowotne. To co wyróżnia Gorący Potok od innych obiektów tego typu to niepowtarzalne połączenie drewna oraz kamienia, które wykorzystane zostało w wystroju całego kompleksu.
Termy posiadają wydzieloną strefę dla najmłodszych z basenem o głębokości 50cm. W centrum basenu znajduje się 12 metrowa piłka, która jednocześnie jest zjeżdżalnią.
Wszystkie tutejsze baseny znajdują się na zewnątrz.



Aquapark Zakopane

Basen, Zakopane, Gdy pada, Dla dzieci

Aqua Park to jedyny tego typu obiekt w Zakopanem i pod Tatrami o profilu sportowym, rekreacyjno-leczniczym i rozrywkowym dla wszystkich bez względu na wiek. Zapraszamy codziennie, o każdej porze roku przy korzystnych, ale również niekorzystnych warunkach pogodowych. U nas każdy znajdzie coś dla siebie – odzyskaj zdrowie i witalność w wodach termalnych !



...więcej o Aquaparku Zakopane


Terma Bukovina

Basen, Bukowina Tatrzańska, Gdy pada, Dla dzieci

Kompleks basenów termalnych Termy Podhalańskie w Szaflarach to jedna z najczęściej odwiedzanych atrakcji turystycznych Podhala. Położone na granicy Białego Dunajca i Szaflar, doskonale widoczne z Zakopianki przyciągają, widocznym z daleka kłębami pary jak się z nich wydobywa. Obecnie Termy Szaflary to nie tylko baseny termalne, ale również Saunarium oraz Centrum SPA.



...więcej o Terma Bukowina


Kąpielisko Termalne Polana Szymoszkowa

Basen, Zakopane, Dla dzieci

Basen termalny na Polanie Szymoszkowej położony jest w pobliżu sławnego Hotelu Kasprowy - od niedawna jego nazwa to Hotel Mercure-Kasprowy. Woda w basenie pochodząca z odwietu geotermalnego ma temperaturę 30 C, a dzieki wysokiej zawartości minerałów posiada własiwości lecznicze.



...więcej o Polanie Szymoszkowej


Tagi

Wielka Krokiew
Poronin
Białka Tatrzańska
Zakopane
Biały Dunajec