Jesteś tu > Baseny termlane > Aquapark Zakopane

Aquapark Zakopane

Na skrótyTermy Szaflary

Basen, Biały Dunajec, Szafalry, Gdy pada


Kompleks basenów termalnych Termy Szaflary (Termy Podhalańskie) to jedna z najczęściej odwiedzanych atrakcji turystycznych Podhala. Położone na granicy Białego Dunajca i Szaflar, doskonale widoczne z Zakopianki przyciągają, widocznym z daleka kłębami pary jak się z nich wydobywa. Same baseny dzięki rosnącej popularności tej formy wypoczynku w Polsce, dla wielu grup zorganizowanych stają się doskonałym uzupełnieniem dla szkoleń i wyjazdów integracyjnych, ciesząc się również dużą popularnością wśród turystów indywidualnych.

Termy Szaflary - Baseny i atrakcje

Kompleks składa się z zarówno z basenów wewnętrznych jak i zewnętrznych, wypełnionych woda pochodzącą z odwiertu głębinowego, której temperatura w basenach utrzymywana jest w zakresie 30-38 stopni Celsjusza. Na powierzchni 970 m2 ulokowano:

• Basen wewnętrzny z trzy torową zjeżdżalnią rodzinną;
• Basen wewnętrzny wielofunkcyjny ;
• Basen zewnętrzny „wypływowy;
• Basen zewnętrzny rekreacyjny z rwącą rzeką
. Ofertę dodatkowo uzupełniają urządzenia do hydromasażu, takie jak:
• bicze wodne,
• ławki do masażu wodnego,
• leżanki i ławki do masażu powietrznego,
• jeżyki i gejzery wodne oraz urządzenia do masażu karku, części barkowej wąskim i szerokim strumieniem wody.

Właściwości Wody
Działanie urządzeń do hydromasażu dodatkowo potęgowane jest zdrowotnymi właściwościami tutejszej wody, której kojące działanie na układ mięśniowy oraz nerwowy potwierdzone zostało badaniami. Może zatem być ona używana w balneologii.

Termy Szaflary - Dojazd

Do basenów łatwo trafić, a to dzięki charakterystycznym głębom pary wydobywającym się z nich, obiekt położony jest kilka dziesiąt metrów od głównej drogi łączącej Nowy Targ z Zakopanem. Dla gości przygotowano liczne miejsca parkingowe.
Współrzędne GPS term: 49.39468, 20.020866

Dunajecki Dworek


noclegi, Biały Dunajec, Noclegi Biały Dunajec, noclegi dla grup

Zapraszamy do Dunajeckiego Dworku, czekają na Was 2,3 i 4 osobowe pokoje w sumie 60 miejsc noclegowych, każdy z pokoi wyposażony jest we własną łazienkę. Do Waszej dyspozycji oddajemy przestronną jadalnię oraz strefę wypoczynku z telewizorem, stołem do bilarda oraz piłkarzykami. Na naszych najmłodszych Gości czeka nowoczesny i bezpieczny plac zabaw oraz boisko sportowe.

Zobacz równieżBasen Ośrodek Stasinda

Basen, Bukowina Tatrzańska

Kompleks basenów termalnych Termy Podhalańskie w Szaflarach to jedna z najczęściej odwiedzanych atrakcji turystycznych Podhala. Położone na granicy Białego Dunajca i Szaflar, doskonale widoczne z Zakopianki przyciągają, widocznym z daleka kłębami pary jak się z nich wydobywa. Obecnie Termy Szaflary to nie tylko baseny termalne, ale również Saunarium oraz Centrum SPA....więcej o Termach Szaflary