Atrakcje Zakopane
Tanie Noclegi Zakopane
 

 

Sponsorzy:


Tatrzański Gosciniec

Zakopane  - zimowa stolica Polski oraz okoliczne miejscowości to raj dla miłośników "białego szaleństwa". Dzięki licznym wyciągom narciarskim każdy, niezależnie od umiejętności znajdzie coś dla siebie.

Prezentujemy Państwu przegląd wyciągów narciarskich podzielonych według miejscowości. Baza narciarska na Podhalu cały czas się rozwija i do znanych centrów narciarskich takich jak Nosal w Zakopanem czy stacje narciarskie w Białce Tatrzańskiej i Bukowinie Tatrzańskiej, dołączają nowe obiekty o wysokim standardzie oferowanych usług  np. Harenda Zakopane, Kompleks arciarski Małe Ciche czy mniej znane ośrodki w Czerwiennym i Jurgowie.

Na pod stronie każdego stoku znajdą Państwo informacje o cenach karnetów, galerię zdjęć oraz charakterystykę tras, wraz z informacją o sztucznym naśnieżaniu oraz oświetleniu i godzinach otwarcia.

Dla tych z Państwa którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z narciarstwem przedstawiamy ofertę szkółek narciarskich i snowbordowych. Oraz wypożyczalni sprzętu sportowego: nart, butów, kijków i jakże ważnych dla Państwa bezpieczeństwa kasków.
Wybierz interesującą Cię miejscowość:Wyciągi Zakopane
Wyciągi Białka Tatrzańska

Wyciągi Bukowina
Wyciąg Małe Ciche
Wyciągi Poronin - Wyciągi Murzasichle
wyciąg Ząb 

   
Zapraszamy do współpracy właścicieli wyciągów narciarskich, wypożyczalni sprzetu narciaskiego oraz szkółek narciarskich. Umieszczenie pełnej informacji o Państwa ofercie jest darmowe.
Prosimy o kontakt mailowy: michal@tatrzanskieatrakcje.pl lub telefoniczny 605 57 64 68